Prace na wysokościach

 

Wykonujemy różnego typu specjalistyczne prace alpinistyczne na dużych wysokościach. Większość zleceń związanych z pracami wysokościowymi realizujemy w obrębie trójmiasta- w szczególności w Gdańsku oraz Gdyni.  Posiadamy w pełni wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę pracowniczą oraz najlepszy, nowoczesny sprzęt umożliwiający prace na wysokościach. Do zleconych prac wysokościowych pochodzimy niezwykle profesjonalnie. Zadania realizujemy terminowo i w konkurencyjnych cenach. Posiadamy duże doświadczenie związane z pracami alpinistycznymi. Współpracujemy z powodzeniem z wieloma firmami- zwłaszcza na terenie Gdańska oraz Gdyni.

Do świadczonych przez nas prac wysokościowych zaliczamy: mycie okien i elewacji metodą linową, montaż reklam wielkoformatowych, odśnieżanie dachów, malowanie konstrukcji stalowych, zbiór szyszek i rozmaite prace ogólnobudowlane.

Planują Państwo zlecić prace wysokościowe w Gdańsku, Sopocie, Gdyni bądź innych miastach? Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Zrealizujemy prace wysokościowe w Gdańsku w czasie i cenach, w których inne firmy nie są w stanie. Jeśli planują państwo prace wysokościowe w Gdyni, warto mieć firmę Szczyt za swojego partnera! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zanim rozpoczniemy prace na wysokościach, przeprowadzamy odpowiednią analizę i konsultację z klientem. Wspólnie ustalamy zakres i obszar działań. Dopiero po dokonaniu odpowiednich ustaleń przechodzimy do realizacji prac na wysokościach.

Oto zakres świadczonych przez nas prac alpinistycznych:

Odśnieżanie dachów

Wykonujemy kompleksowe odśnieżanie różnego rodzaju dachów: płaskie, dwu- i wielospadowe, o zróżnicowanej powierzchni. Jesteśmy gwarantem terminowego wywiązywanie się z umów. Zbijamy sople, likwidujemy nawisy śnieżne.

Montaż reklam wielkoformatowych

Do jednych z najczęściej wykonywanych przez nas prac alpinistycznych należy montaż reklam wielkoformatowych. Montujemy billboardy różnych formatów, adaptujemy elewacje do przyjmowania takich reklam, wykonujemy ich oświetlenia.

Zbiór szyszek

Wykonamy zbiór szyszek z wykorzystaniem dwóch metod. Szyszki pozyskujemy stosując zarówno metodą kolcową, jak i bezkolcową, z poszanowaniem drzew.

Malowanie konstrukcji stalowych

Podejmujemy się realizacji kompleksowych zabezpieczeń antykorozyjnych różnego typu konstrukcji (słupy wysokiego napięcia, wieże przekaźnikowe, konstrukcje wsporcze, itp.).
Posiadamy uprawnienia SEP.

Pielęgnacja, kształtowanie i wycinka drzew

Drzewa rosnące w bliskim sąsiedztwie budynków,  których obalenie sposobem tradycyjnym jest niemożliwe, wycinamy przy pomocy metody arborystycznej. Alpinista, wyposażony w kolce i pas biodrowy, wspina się na drzewo, usuwając przy tym kolejne gałęzie. Na samym końcu – fragment po fragmencie dochodzi do likwidacji pnia głównego.
W podobny sposób usuwane są niechciane, stanowiące zagrożenie dla  bezpieczeństwa konary.

Wykonujemy także:

Prace ogólnobudowlane

Poza wyżej wymienionymi pracami na wysokościach podejmujemy się także zadań interwencyjnych na terenie Gdańska bądź Gdyni, które wymagają szybkiej reakcji, jak i zaplanowanych ociepleń, napraw elewacji, malowań, montaży anty-ptaków, itp.